KEISK SAVO NUOSTATAS

Al dobowi kompanija apie Infinity: "Vadovaujantis inovacijomis, mes matome ateitį!"

Infinity padangos gaminamos visiems kelio paviršiams ir oro sąlygomis. 

Ši padanga sujungia puikų našumą, komfortą ir kontrolę šlapia kelio danga. 

  • Išilginiai grioveliai užtikrina greitą vandens pašalinimą.

  • Padangų profilis užtikrina tylų važiavimą ir gerą valdomumą tiek sausu, tiek šlapiu kelio paviršiumi.

  • Optimalus sukibimas su keliu dėl kietesnės vidinės pusės, todėl pagerėja greitis ir stabdymas.

  • Protektoriuje esantis silicio junginys padidina degalų taupymą, sumažina išmetamų CO2 kiekį ir užtikrina kontrolę akvaplaningo metu ir esant šlapiai kelio dangai.

ECOMAX – ypač aukšto našumo vasarinė padanga. Ji siūlo kombinacijas, gerinančias važiavimo malonumą, tikslesnius posūkius ir geresnį sukibimą tiek su šlapia, tiek su sausa kelio danga.

Papildomas našumas važiuojant šlapia kelio danga išgautas, naudojant silicio junginius protektoriuje.

ECOSIS Padangų testavimas

ECOSIS modelis neseniai praėjo vasarinių padangų testavimą. Bendroje įskaitoje, Infinity užėmė 13 vietą, aplenkusi daug augštesnio lygio gamintojų modelius. 

Pvz., lyginant stabdymo kelio ilgumą sauso asfalto paviršiumi, Ecosis atsiliko nuo Goodyear EfficientGrip Performance modelio tik  0,6m , nuo pirmos vietos skyrė tik 1,8 metro atstumas. 

Akvaplaningo teste Infinity varžėsi su lietaus padangomis Uniroyal.  Nors Uniroyal neprarado sukibimo iki 90,1km/h greičio, Infinity Ecosis akvaplaningas prasidėjo tik pasiekus 82,2km/h.

Ekonomiškumo testuose, kuriuose buvo lyginamas tiek padangų nuvažiavimo kelias, tiek kaina, Infinity pasiekė taip pat labai gerus rezultatus.Vidutiniškai su Infinity padangomis galima nuvažiuoti 35 880 kilometrus, kaip su Michelin padangomis - 47 580. Palyginus nuvažiuojamo kelio ir kainos santykį, Infinity padangos yra ekonomiškesnės, todėl ir užėmė garbingą trečią vietą! 

Tarp visų konkurentų, triukšmo teste Infinity padangos užėmė pirmą vietą, kas reiškia, kad važiavimas su šiomis padangomis buvo pats tyliausias. 

Ecosis galima pavadinti “turistinėmis padangomis”, nes jos tinkamos laisvalaikio ir tolimoms kelionėms bei ilgam važiavimui.  

Infinity prekių ženklas priklauso Al Dobowi kompanijai, kuri buvo įkurta 1976 metais Dubajuje.
Kompanijos prioritetai yra saugumas, patikimumas, gera kaina ir šiuolaikiškas dizainas.

Infinity prekių ženklo gamintojų tikslas – aukšto našumo ir aplinkai mažiau kenksmingos padangos. Infinity naudoja naujausios kartos medžiagų jungtis, kuriose yra didelė silicio koncentracija. Dėl silicio sutvirtinimo, padanga labiau apsaugota nuo susidėvėjimo, karščio ir pažeidimų. Tai prailgina padangų važiavimo laiką, žymiai pagerina vairavimą (tuo pačiu didinant degalų taupymą) ir geresnį sukibimą su šlapia kelio danga bei esant žemai temperatūrai.

Padangos1.lt internetinė parduotuvė siūlo didelį Infinity prekių ženklo asortimentą, skirtų lengvosioms mašinoms, aukšto ir labai aukšto našumo, taip pat skirtų ir 4x4/ SUV visureigiams. Ateityje būtinai pasiūlysime ir kitų sezonų padangas. Infinity yra įvairių išmatavimų, todėl kiekvienas ras sau tinkamas. Pirk pas mus ir tavo išsirinktas padangas pristatysime NEMOKAMAI į namus ar į biurą.


Ieškoti padangų