Atgal į sąrašą
DEZENT
Sertifikuotas pardavėjas

DEZENT TZ

  • 7x16
  • 5x112
  • ET+48
  • Verslo klasė
2
138.99 128.70 €/vnt.
Užsisakyk ar klausk telefonu +370 52 329 006
Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.
Prekių ženklas DEZENT
Ratlankių modelis
Skersmuo
Plotis
Išnešimas
Skylių skaičius
Nuotolis tarp skylių
Produkto klasė

Jau pirmi Dezent lieti ratlankiai buvo pagaminti Vokietijoje, Zauerland regione – Vokietijos automobilių aksesuarų metalo apdirbimo pramonės širdyje. Būtent šis prekių ženklas atitinka kokybės ir inžinierinius standartus, kurie visame automobilių pasaulyje atitinka frazę – “Pagaminta Vokietijoje”.

Dar visai neseniai lieti ratlankiai buvo laikomi prabangos prekėmis ir skirti tik lukso klasės automobiliams. Dezent platus produktų asortimento ir geros kainos politikos dėka lieti ratlankiai tapo prieinami įvairių dydžių ir klasių automobiliams. Šiandien lieti ratlankiai yra neatsiejama automobilio savininko galimybė parodyti savo išskirtinumą.

Dezent sujungia vokiečių inžinierių paprastumą, dizaino tikslumą ir eleganciją. Jie siūlo tiek sportiško, tiek elegantiško dizaino lietus ratlankius. Per beveik trisdešimt metų sukaupta patirtis, planavimo ir logistikos įgūdžiai, sugebėjimai išsaugoti didžiulį ratlankių kiekį ir rinkos rizikos politika užtikrino Dezent produktų prieinamumą visame pasaulyje.


Pamėginkite Alcar Drive Configurator! Šis įrankis leidžia virtualiai keisti ratlankius Jūsų Automobiliui – konkrečią markę, modelį ir spalvą. Bet kuriuos pasirinkus ratlankius Jūs galite užsisakyti per Padangos1.lt

Kodėl verta rinktis Padangos1.lt?

Online konsultacijos
Padėsime Tau atlikti tinkamą pasirinkimą
247/

Užsisakyk padangas bet kuriuo metu

Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas visoje Lietuvoje
14 dienų grąžinimo politika
Nieko nereikės paaiškinti!