Atgal į sąrašą
MAK
Sertifikuotas pardavėjas

MAK FABRIK M-TITAN

  • 8x19
  • 5x112
  • ET+27
  • Verslo klasė
4
239.50 221.76 €/vnt.
Užsisakyk ar klausk telefonu +370 52 329 006
Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.
Prekių ženklas MAK
Ratlankių modelis
Skersmuo
Plotis
Išnešimas
Skylių skaičius
Nuotolis tarp skylių
Produkto klasė

Prekių ženklas MAK yra įkurtas 1990 metais, tačiau, palyginus neilgo laikotarpio metu yra gerai žinomas gamintojas. Susikūrė kaip bendra įmonė dviejų kompanijų – Magri ir Cervati. Magri šeima buvo viena didžiausių padangų pardavėjų Italijoje, Cervati kompanijai nuo 1930 metų priklausė liejimo gamykla ir ji buvo aliuminio dalių gaminimo lyderė.

Techniniai įgūdžiai ir geras rinkodaros žinojimas, taip pat puikus bendradarbiavimas kuriant lietus ratlankius, prekių ženklas MAK greitai tapo populiarus tarp klientų. MAK ratlankių pagrindinis raktas į sėkmę buvo strateginis planavimas, elastingumas ir stilius .

"MAK" lankstumas visų pirma yra dvasinis procesas: kiekvienas klientas yra unikalus, o bendradarbiavimo modelis individualiai pritaikytas kliento poreikiams ir įmonės struktūrai. Toks tinkamas dėmesys, orientuotas į kliento poreikius, laikui bėgant išaugo į labai draugišką bendravimo stilių. Draugiškas požiūris yra vienas iš būdingiausių MAK kompanijos savybių, todėl daugelis klientų visame pasaulyje tą labai vertina.

Tačiau MAK lankstumas labiausiai matomas gamybos srityje. MAK siūlo išlieti ratlankius pagal užsakymą, pradedant nuo 150 ratlankių už vieną partiją. Kadangi 60 000 ratlankių yra saugomi įmonės sandėliuose, didžioji dalis MAK užsakymų gali būti pristatyta savaitės bėgyje. Jei ratlankiai specialiai išliejami pagal užsakymą, pristatymo laikas vidutiniškai svyruoja nuo 4 iki 5 savaičių.

Ratlankiai užima beveik 25 % automobilio paviršiaus. Tai parodo, kiek daug įtakos bendram automobilio vaizdui sudaro lieti ratlankiai. Statistikos duomenys rodo, nors ratlankiai yra vienas iš penkių automobilių saugumo komponentų, net 85 proc. klientų ratlankius renkasi dėl estetinio vaizdo. Būtent dėl šios priežasties MAK kompanija didelį dėmesį skiria būtent dizainui ir bendradarbiauja ne tik su nepriklausomais dizaineriais, bet ir sukūrė savo gamykloje atskirą dizaino padalinį. Šio padalinio dizaineriai sukūrė įvairių stilių produktus, pradedant automobilių detalėmis ir baigiant akiniais nuo saulės. Mak lietiems ratlankiams sukūrė sportiškus, agresyvius, klasikinus ir futūristinius stilius. Jų dizaino sprendimai dažnai yra toli nuo tradicinių standartų, todėl jie gali prisitaikyti prie skirtingų šalių žmonių poreikių.

Kodėl verta rinktis Padangos1.lt?

Online konsultacijos
Padėsime Tau atlikti tinkamą pasirinkimą
247/

Užsisakyk padangas bet kuriuo metu

Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas visoje Lietuvoje
14 dienų grąžinimo politika
Nieko nereikės paaiškinti!