Atgal į sąrašą
MOMO
Sertifikuotas pardavėjas

MOMO REDS K2 HD MATT BLACK

  • 6.5x16
  • 5x114
  • ET+40
  • Verslo klasė
12+
142.44 131.89 €/vnt.
Užsisakyk ar klausk telefonu +370 52 329 006
Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.
Prekių ženklas MOMO
Ratlankių modelis
Skersmuo
Plotis
Išnešimas
Skylių skaičius
Nuotolis tarp skylių
Produkto klasė

Prekės ženklas „ Momo“ įkurtas 1964 metais lenktyninko Jean-Pierre Moreti (Gianpiero Moretti). Tais metais Moreti paprašė vietinio amatininko sukurti vairą savo lenktyniniam automobiliui. Šis pagal užsakymą sukurtas vairas, palyginti su kitais tuo metu esančiais, išsiskyrė kokybe ir storesniu vairo lanku. Kitų lenktynių komandų vairuotojai greitai pastebėjo Dž.Moreti vairą ir norėjo turėti tokius pačius savo lenktynių mašinoms. 1964 metais „Ferrari“ automobilis su Momo vairu laimėjo Formulė 1 lenktynes.

Pradžioje Momo produkciją sudarė tik prekės lenktyninėms mašinoms, bet 1970 metais kompanija pradėjo plėsti prekių pasiūlymus. Kaip tik tuo metu buvo pagaminti pirmieji Momo lieti ratlankiai ir vairai paprastiemss automobiliams.

1983 metais Brabham komanda laimėjo Formulė 1 lenktynes automobiliu su Momo ratlankiais.

Šiuo metu Momo pagrindiniai gaminiai yra lieti ratlankiai, bet ne mažesnę dalį sudaro lenktynių automobiliams skirti produktai. Prekių ženklas Momo sujungia ambicingus technologijos tikslus, nuolat gerina kokybę, dizainą ir aukštą saugumo lygį.

Momo gamintojų tikslas – savo klientams pasiūlyti puikų itališką stilių, pagrįstą ilgus metus kauptomis kokybės tradicijomis, patirtimi lenktynių trasose ir technologiškas naujoves, nekenkiant aplinkai.

Kodėl verta rinktis Padangos1.lt?

Online konsultacijos
Padėsime Tau atlikti tinkamą pasirinkimą
247/

Užsisakyk padangas bet kuriuo metu

Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas visoje Lietuvoje
14 dienų grąžinimo politika
Nieko nereikės paaiškinti!