GT RADIAL
Sertifikuotas pardavėjas

GT RADIAL CHAMPIRO ECO

  • Vasarinės
  • Vidutinė klasė
1
16.90 €/vnt.
Užsisakyk ar klausk telefonu +370 52 329 006
Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.
Prekių ženklas GT RADIAL
Protektorius
Sezoniškumas
Padangos tipas
Transporto tipas
Padangos dydis
Padangos amžius
Padangos būklė
DOT/pagaminimo metai
Produkto klasė
EU ženklinimas:
  • E
  • C
  • 71

Prekių ženklas GT Radial atsirado Indonezijoje. Netrukus po Antrojo pasaulinio karo, Indonezijai įgijus nepriklausomybę, naujojoje ekonominėje situacijoje GT Radial savininkai sukūrė naują prekių ženklą, kuris vėliau tapo Pietryčių Azijos padangų rinkos lyderiu. Jo egzotiška kilmė visiškai netrukdė prekių ženklui tapti populiariu visame pasaulyje. Pagaliau GT Radial užkariavo savo vietą pasaulio TOP 10 padangų prekių ženklų tarpe. GT Radial padangos gaminamos penkiose gamyklose Indonezijoje. Šioje įmonėje dirba 11 tūkstančių darbuotojų. Per metus pagaminama 80 milijonų padangų, kurios sumontuotos transporto priemonėse daugiau nei 100 šalių. Šio prekių ženklo gaminiai atitinka aukštus kokybės standartus. Kiekvienas važiavimas šiomis padangomis yra saugus ir patogus. Prekių ženklas siūlo padangas, kurios sukurtos visų populiariausių dydžių, įvairių tipų automobiliams. Kiekvienas suras sau tinkamą!

Įdomūs faktai

  • Devyniasdešimtaisiais metais GT Radial savininkai pradėjo darbą įdiegiant naują, stambų investicijų planą. 1991 metais jie savo nuosavybėn įsigijo įmonę Petrochem Industries, kuri be kita ko gamino nailono siūlus ir kitas sintetines medžiagas. Kai įmonė tapo GT Radial nuosavybe, jos gamyklose pradėjo gaminti sintetinę gumą, etilenglikolį ir poliesterio pluoštą.
  • Po keturių metų GT Radial įsigijo įmonę Langgeng Bajapratama, kuri gamino plieno vielą ir kabelius. Dar vienas didelis sandėris buvo įmonės Meshindo Alloy Wheel Corporation perpirkimas, kuri buvo antras didžiausias aliuminio diskų gamintojas Indonezijoje. Šios verslo veiklos susijungimo rezultatas buvo „Geriausiai valdomos įmonės Indonezijoje” prizo gavimas 2006 metais.
  • GT Radial jau nuo 80-ųjų metų bendradarbiauja su Yokohama Rubber Company. Tai buvo pirmasis bendradarbiavimo partneris prekių ženklo GT Radial istorijoje, tačiau neabejotinai - ne paskutinis. 1997 metais indoneziečiai pasirašė susitarimą su Pirelli, kuriuo susitarė, kad ši italų įmonė gamins lengvųjų automobilių padangas ir kitas prekes Amerikos rinkai. Nuo 2004 metų įmonė taip pat dirbo glaudžiai bendradarbiaujant su Michelin, kuri yra vienas iš GT Radial akcininkų.