PIRELLI
Sertifikuotas pardavėjas

PIRELLI SNOWCONTROL 3

  • Žieminės
  • Premium klasė
1
28.50 20.90 €/vnt.
Užsisakyk ar klausk telefonu +370 52 329 006
Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.
Prekių ženklas PIRELLI
Protektorius
Sezoniškumas
Padangos tipas
Transporto tipas
Padangos dydis
Padangos amžius
Padangos būklė
DOT/pagaminimo metai
Produkto klasė
EU ženklinimas:
  • E
  • B
  • 71

Pirelli pavadinimas visiems asocijuojasi su automobiliais, motociklų sportu ir padangomis. Prekių ženklas vystėsi kartu automobilių vystymusi. Pirelli nuo pat pradžių buvo vairuotojų bendrakeleivis rūsčiomis sąlygomis: raliuose, lenktynėse ir intensyviame kasdieniniame važiavime. Šiuo metu prekių ženklas Pirelli yra oficialus Formulė 1 lenktynių rėmėjas. Nors Pirelli padangas naudoja lenktynininkai, tačiau šio prekių ženklo produkcija skirta ir kasdieniškiems automobiliams. Ši įmonė parengė įvairių įdomių pasiūlymų kiekvienam vairuotojui. Tai patvirtina daugelis šiam prekių ženklui suteiktų apdovanojimų ir puikūs vartotojų atsiliepimai. Pirelli padangas galima sėkmingai sumontuoti tipiniuose kompaktinės klasės sporto automobiliuose. Šie gaminiai pasižymi puikiomis veikimo charakteristikomis tiek miesto, tiek kaimo keliuose, o taip pat aukštu patvarumu nusidėvėjimui. Pirelli padangos siūlo ypatingai aukštą saugumo lygį ir važiavimo komfortą. Tai patikimos padangos ypatingai reikliems vairuotojams. Prekių ženklas Pirelli ir krovininiams automobiliams, motociklams bei žemės ūkio įrangai skirtas padangas. Šio prekių ženklo gaminiai įtraukti į premium prekių klasę.

Įdomūs faktai:

  • Pirelli - tai vienas seniausių padangų gamintojų visame pasaulyje: šią įmonę 1872 metais įkūrė Džovanni Batista Pirelli (Giovanni Battista Pirelli). Šiandien ji laikoma penktąja didžiausia padangų gamybos įmone.
  • Viena žinomiausių prekių ženklo Pirelli veiklos rūšių yra jau nuo praėjusiojo amžiaus šešiasdešimtųjų metų išleidžiamas išskirtinis kalendorius. Jo puslapiuose modeliai – pasaulinio masto žvaigždės.
  • Aštuoniasdešimtaisiais metais šis prekių ženklas išleido žemo protektorių profilio padangas, kurios tapo reikšmingiausia naujove padangų gamybos srityje nuo spindulinės padangos išradimo.
  • Pirelli turi ir savo architektūros paminklą Milano centre - daugiau nei 127 metrų aukščio Pirelli bokštą, kuri yra pagrindinė Pirelli būstinė. Tai tikras pokarinio modernizmo stiliaus šedevras, kuris buvo atidarytas 1960 metais.
  • Jau daugelį metų Pirelli yra futbolo komandos Inter Milan rėmėja. Sertifikuotas PIRELLI padangų pardavėjas