Padangos iš visos širdies

Labdaros akcija „Padangos iš visos širdies“ yra kiekvieno vairuotojo galimybė paprastu būdu padėti vaikų reabilitacijos ligoninės „Lopšelis“ mažiesiems pacientams pasveikti ir visavertiškai gyventi.

PADĖTI KARTU LENGVA!


Pirkėjui tereikia pasirinkti akcijoje dalyvaujančių prekės ženklų padangas, ir 1 euras nuo kiekvieno parduoto padangų komplekto bus paaukotas mažųjų sveikatai pagerinti reikalingai įrangai įsigyti.

APIE LIGONINĘ


„Lopšelis“ yra didžiausios Lietuvoje universitetinės ligoninės padalinys, kuriame po vienu stogu įsikūrę vaikų reabilitacijos klinika, kurioje teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos sutrikusios raidos bei biosocialines funkcijas praradusiems vaikams; taip pat vykdoma mokslinė ir pedagoginė veikla, organizuojamos magistrantūros studijos; dienos centras, autizmo diagnozę turintiems vaikams.

PROJEKTO ISTORIJA


Šį nuo 2011 m. gyvuojantį labdaros projektą organizuoja įmonė „Latakko“ kartu su savo partneriais – mažmeninės padangų prekybos atstovais. Pirmus 10 metų akcija vyko tik Latvijoje. Tuo metu buvo paaukota 116 tūkst. eurų. 2021 m. priimtas sprendimas išplėsti labdaros akciją ir padėti sveikatos sunkumų turintiems vaikams ir Lietuvoje.

ŽENKLAI


Ne visos parduotuvėse parduodamos padangos dalyvauja labdaros kampanijoje „Padangos su širdimi“, iš viso yra septyni prekių ženklai: „Giti“, „Pirelli“, „Toyo“, „Maxxis“, „Sailun“, „Triangle“ ir „GT Radial“.