KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS

Mūsų interneto svetainėje, kaip ir daugelyje kitų, taip pat naudojami slapukai. Tai mažos apimties duomenų failai, kurie padeda mums greičiau ir patikimiau pateikti turinį. Jums lankantis mūsų svetainėse ar jomis naudojantis, taip pat naudojantis mūsų paslaugomis, programėlėmis, įrankiais ar pranešimų perdavimo kanalais, mes arba mūsų įgalioti paslaugų teikėjai galime naudoti slapukus, padedančius mums geriau, greičiau ir patikimiau jus aptarnauti, taip pat reklamos tikslais.

Paprastai slapukuose nėra saugoma jokia informacija, kuri galėtų identifikuoti naudotojo tapatybę, tačiau jūsų asmeninė informacija, kurią mes tvarkome, gali būti siejama su slapukų gauta ir saugoma informacija.

 

Trys slapukų valdymo būdai:

  • išoriniai šaltiniai (1);
  • naršyklės nustatymai (2);
  • mūsų interneto svetainės slapukai (3).


(1) Mūsų paslaugų teikėjų naudojami slapukai

Naudojamės „Google Analytics“ teikiama paslauga, kuri padeda analizuoti, kaip naudojatės mūsų interneto svetaine. Išsamiau su „Google“ privatumo politika galite susipažinti čia.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galite pasiekti, tvarkyti ar pašalinti su „Google“ paskyra susietą informaciją, susisiekite su mumis.


Leidžiame šioms patikimoms įmonėms, kurios laikosi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR), naudoti slapukus ar panašias technologijas reklamos arba tyrimų paslaugoms teikti.

  • Savo interneto svetainėje naudojamės „Google Analytics“ paslauga, kad išsiaiškintume, kaip lankytojai naudojasi interneto svetainės turiniu. Jei nenorite, kad jūsų naršyklėje būtų naudojama „Analytics“ funkcija, galite įdiegti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį. Daugiau apie „Google Analytics“ ir privatumą galite sužinoti spustelėję čia.
  • Vykdydami tiesioginės rinkodaros veiklą, naudojamės „Google Partners“ reklamos sistema. Tokiu būdu galime jums pateikti aktualius pasiūlymus. Galite pakeisti šiuos nustatymus čia. Norėdami daugiau sužinoti apie „Google“ reklamą ir jos privatumo politiką, spustelėkite čia.
  • Vykdydami tiesioginės rinkodaros veiklą, galime naudotis „Facebook“ reklamos platforma, kuri padeda mums nustatyti pirkėjų poreikius, remiantis slapukų surinkta informacija. Daugiau apie „Facebook“ privatumo politiką galite sužinoti spustelėję nuorodą.
  • Jei norite sužinoti daugiau apie šią privatumo politiką, spustelėkite čia. Turime teisę naudoti „Hot Jar“, kad galėtume optimizuoti klientų patirtį.


(2) Kaip galite valdyti slapukus?

Daugelis žiniatinklio naršyklių leidžia naudotojams atšaukti arba pašalinti slapukus. Šie veiksmai skiriasi priklausomai nuo konkrečios naršyklės ir atitinkamos jos versijos. Galite prieiti prie naujausios informacijos apie tai, kaip patiems užblokuoti ar pašalinti slapukus pačių paslaugų teikėjų svetainėse, pavyzdžiui, „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“ ir „Safari“.

Atminkite, kad pašalinus arba iš anksto išjungus slapukus, negalėsite tinkamai naudotis mūsų interneto svetaine ir tam tikromis jos funkcijomis.


(3) Kokius slapukus naudojame?

 

Yra keturi pagrindiniai slapukų tipai. Toliau aprašyta, kaip ir kodėl juos naudojame.

(1) Svetainės funkciniai slapukai – jie leidžia naršyti mūsų svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pavyzdžiui, „Įdėti į krepšelį“.

(2) Svetainės analitiniai slapukai – jie leidžia mums įvertinti ir išanalizuoti, kaip klientai naudojasi svetaine, kad galėtume pagerinti jos veikimą ir apsipirkimo patirtį.

(3) Klientų parinktis įsimenantys slapukai – jums naršant ar perkant interneto svetainėje www.padangos1.lt, šie slapukai įsimins jūsų parinktis. Taip galime užtikrinti kuo sklandesnį pirkimo procesą, labiau pritaikytą prie jūsų poreikių.

(4) Tiksliniai arba reklaminiai slapukai – šie slapukai naudojami jums pritaikytiems reklaminiams skelbimams pateikti. Jie taip pat apriboja reklamas, kad jas matytumėte tik tam tikrą skaičių kartų, ir padeda įvertinti mūsų reklaminių kampanijų efektyvumą.