MOTOCIKLŲ PADANGOS

Motociklininkai- laisvi žmonės, gaudantys kiekvieną akimirką! Bet sukibimas su keliu privalo būti! Geriausias motociklų padangas ieškok čia!

Vairavimo stiliui pritaikytos padangos

Vienas iš svarbiausių faktorių renkantis savo motociklui padangas yra vairavimo stilius ir kelio sąlygos. Rask padangų komplektą, kuris bus tinkamiausias Tavo vairavimo stiliui!

Tavo motociklui tinkamiausios padangos tik Padangos1!

Motociklų tipų yra daug, bet dar daugiau yra padangų, kuriomis galima važiuoti. Kadangi motociklui reikalinga tik viena pora padangų, svarbu pasirinkti tinkamiausią komplektą.

Motociklų padangų rūšys ir pagrindiniai skirtumai

Pagal padangų konstrukcijas

Diagonalinės konstrukcijos padangos (D)

Šios padangos pagamintos iš nailono ar poliesterio siūlių, supintų tarpusavyje. Toks motociklų padangų pagaminimo būdas yra senas, tačiau kai kuriose naudojimo srityse tokios padangos vis dar naudojamos. Šios padangos yra tinkamas motociklo tipo "custom bike", kuriam greitis nėra ne toks svarbus, bet jos labai stiprios ir atlaiko didelį krovį dėl standžių šoninių sienelių.

Radialinės padangos(R)

Radialinės motociklų padangos yra naujausios padangos konstrukcijos technologijos, kuriose naudojamas geležies armatūros sluoksnis, kuris yra nukrypęs statmenai padangos sukimosi krypčiai. Ši konstrukcija leidžia jums geriau valdyti karštį, kuris atsiranda padangai važiuojant labai dideliu greičiu, o lankstesni šoniniai kraštai pagerina sukibimą, taip pat vairavimo komfortą.

Pagal montavimo tipą

Motociklų padangos klasifikuojamos pagal montavimo tipą į bekameres padangas ir kamerines padangas. Kokios padangos labiau tinka Jūsų motociklui, priklauso nuo to, ar ant jo yra primontuoti diskai. Bekamerės padangos daugiau skirtos dideliam greičiui ir degalų taupymui, o kamerinės tinkamesnės nelygiuose keliuose.

Gamintojų patarimai

Kiekvienam konkrečiam motociklo modeliui yra rekomenduojami gamintojo padangų parametrai, norint pasirinkti tinkamas padangas. Jei jūsų motociklas turi gamyklinius diskus, siūlome pasirinkdami tokio paties dydžio ir modelio padangas, kokius rekomenduoja gamintojas. Prašome atkreipti dėmesį - jei sumontuosite padangas, kurios žymiai skiriasi nuo šių parametrų, motociklo valdymas, saugumas, komfortas ir ekonomiškumas gali stipriai sumažėti!

Jei nesate tikri, kokių motociklų padangų jums reikia, kreipkitės į mūsų specialistus ir gaukite profesionalią pagalbą!


Ieškoti motociklų padangas