Apie mus

Dabar taip pat ir Lietuvoje siūloma kokybiškai, patogiai, greitai ir saugiai įsigyti padangas tiesiai iš sertifikuoto padangų platintojo! Mūsų, Padangos1 komandos tikslas - siūlyti Jums paprastu būdu įsigyti internetu platų, kokybišką ir patikrintą padangų prekių asortimentą!

Padangos1 savo komandai pasirinko turinčius didelę patirtį ir kompetentingus specialistus. Mūsų pagrindinis partneris T-System Services. Todėl, Padangos1, savo klientams gali pasiūlyti padangas, kurios sandėliuojamos tinkamomis sąlygomis, užtikrinant pastovų likučių apyvartą, kad įsigytos padangos visuomet būtų “šviežios” ir patikimi transporto partneriai, kurie pristatys prekes greičiausiu įmanomu laiku.

Klientų aptarnavimo centras 

Kasdien klientams pagalbą teikia mūsų klientų aptarnavimo komanda. Klientų aptarnavimo centro specialistai padės Jums pasirinkti tinkamiausias padangas, suforminti užsakymą ir atsakys į visus Tau dominančius klausimus. Mūsų darbo laikas yra darbo dienomis, tačiau poilsio dienomis galima palikti žinutę ir mes atsakysime, kai tik vėl būsime darbe.

Sandėlys


Didžiuojamės dideliu sandėliu, kuriame prieinamos visos mūsų siūlomos padangos ir ratlankiai. Taip mes galime užtikrinti Jūsų pasirinktų padangų ir ratlankių pristatymą į bet kurią vietą Lietuvoje kartais netgi greičiau nei per 24 valandas!

Mūsų sandėlyje dieną ir naktį, žiemą ir vasarą yra padangų ir ratlankių sandėliavimui tinkama temperatūra. Tai reiškia, kad jokia prekė mūsų sandėlyje nesugadinama dėl netinkamo laikymo. Be to, mes laikomės first-in, first-out politikos ir tokiu būdu užtikriname nuolatinę prekių apyvartą.

Atstovaujami prekių ženklai


Padangos1 siūlo daugiau nei 50 pirmaujančių pasaulio firmų padangas ir ratlankius. Šie prekių ženklai Padangos1 pateko neatsitiktinai — jie buvo kruopščiai atrinkti ir išsirinkti, remiantis profesionalų atsiliepimais ir vertinimu, o taip pat atsižvelgiant ir į statistikos duomenis, pavyzdžiui, mažiausią gaminio defektų kiekį, geriausią kainos ir kokybės santykį.

 


Kodėl pasirinkti Padangos1?


 

Anksčiau buvo trys priežastys atidėti padangų įsigijimą – tai reikalavo daug laiko, buvo sudėtinga ir brangu. Nuo to laiko, kai Lietuvoje pradėjome dirbti mes – Padangos1 internetinė parduotuvė – padangų įsigijimas tapo patogus, greitas ir paprastas! Todėl Padangos1 yra pirmasis pasirinkimas, perkant padangas:


Paprastas padangų įsigijimas

Norite ne galvoti apie padangas, bet važiuoti jomis? Atidėkite kelionę į parduotuves ir padangų centrus – padangas pasirinkite bet kuriuo metu ir jums patogioje vietoje, ir po kelių dienų jos jau bus Jūsų nurodytu adresu.

Platus prekių asortimentas

 Padangos1 siūlo daugiau nei 300 000 padangų ir 20 000 rūšių ratlankius, kurie prieinami mūsų sandėlyje čia pat vietoje Latvijoje, vos kelių valandų atstumu nuo Lietuvos.

 Kruopščiai atrinkti prekiniai ženklai

 Mes kruopščiai renkamės prekių ženklus. Viena pagrindinių taisyklių — kokybė ir geri ekspertų atsiliepimai.

 Pagalba renkantis padangas

 Mes Jums padėsime pasirinkti Jūsų automobiliui tinkamiausias padangas. Kaip? Susisiekite su mūsų klientų servisu, norint gauti profesionąlią konsultaciją.

 Greitis, servisas ir profesionalumas

 Sukūrėme sistemą, kurios dėka galime pristatyti užsakymą klientui per 24h. Mūsų komandos profesionalai ir aukšti darbo standartai užtikrina greitą pristatymą ir kompetentingas konsultacijas.

 

 

Padangos1 – Jūsų internetinė padangų parduotuvė!