Kas yra originalios įrangos padangos?

Puikus automobilio ir padangų suderinamumas!

Pirmaujantys pasaulio padangų gamintojai, pavyzdžiui, „Pirelli“, „Michelin“ ir „Yokohama“, vis dažniau gamina būtent konkretiems automobilių modeliams skirtas padangas. Jos kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su automobilių gamintojais, kad būtų sukurtos automobiliui idealiai tinkančios padangos.

Tokios padangos specialiai pažymimos simboliais, patvirtinančiais suderinamumą su konkretaus gamintojo automobiliu, būtinai atsižvelgiant į nurodyto automobilio markę!

Pagrindiniai OEM padangų privalumai

Kontrolės sistemos, pavyzdžiui, ABS, EPC ir TPMS, yra pagrįstos originalios įrangos padangų parametrais. Tik pažymėtos padangos gali užtikrinti atitikimą automobilio gamintojo reikalavimams, pašalinant bet kokią su elektroninių sistemų gedimu susijusią riziką.

Automobilių gamintojai nuolat kuria naujus automobilių modelius, kad kuo labiau atitiktų vairuotojų poreikius. Vienam svarbu saugumas, kitam – galingumas, dar kitam – patogumai. OEM padangos yra sukurtos taip, kad pasiektų geriausių rezultatų bet kokiomis sąlygomis.

Dėl automobilio ir padangų suderinamumo pasiekiamas maksimalus saugumas kelyje, didžiausias įmanomas komforto lygis ir puikus pajėgumas. Ne veltui visas procesas nuo projektavimo ir prototipo kūrimo iki gamybos pradžios užtrunka maždaug 3 metus.


OEM padangų žymėjimas pagal automobilio gamintoją