Atgal į sąrašą
Sertifikuotas pardavėjas

AEZ LEIPZIG BLACK

  • 10.5x21
  • 5x112
  • ET+43
  • Premium klasė
8
504.65 467.28 €/vnt.
Užsisakyk ar klausk telefonu +370 52 329 006
Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.
Prekių ženklas AEZ
Ratlankių modelis
Skersmuo
Plotis
Išnešimas
Skylių skaičius
Nuotolis tarp skylių
Produkto klasė

Nuolatinis, aktyvus vystymąsis buvo neatsiejama AEZ prekės ženklo sudėtinė dalis jau nuo pat jos įkūrimo 1990 metų viduryje. Pagamintų ir parduotų ratlankių skaičius jau seniai viršijo milijoną.

AEZ sėkmė remiasi jos dizaino sprendimais, inovacijomis ir išskirtine produktų kokybe, taip pat prekės ženklo įsipareigojimu teikti aukštos kokybės klientų aptarnavimą. Kompanijos produktų asortimentą sudaro ir klasikinio dizaino, ir specialiai pagaminti ratlankiai trims Vokietijos premium klasės prekių ženklams - "Audi", "BMW" ir "Mercedes". Žinoma, kompanija gali pasiūlyti didelį ratlankių pasirinkimą ir visureigiams automobiliams.

AEZ prekių ženklas pirmenybę skiria kokybės užtikrinimui. Visi AEZ ratlankiai praeina didžiulį skaičių testavimo ir yra taip kruopščiai tikrinami, kad gautų TUV sertifikatus. AEZ sandėlyje Vokietijoje yra saugoma apie 900 000 lietų ratlankių, norint užtikrinti greitą pristatymą ir platų pasirinkimą.

Aukštos kokybės produktai, inovacinės idejos ir nepertraukiamas siekimas įdiegti naujausias mados tendencijas yra būtina sėkmės sudėtinė dalis.

Trumpai tariant, AEZ sėkmę apibūdina : aukštos kokybės produktai, pagaminti, atkreipiant didelį dėmesį į detales, siekiant tobulumo ir parduodami su entuziazmu ir profesionaliu požiūriu.


Pamėginkite Alcar Drive Configurator! Šis įrankis leidžia virtualiai keisti ratlankius Jūsų Automobiliui – konkrečią markę, modelį ir spalvą. Bet kuriuos pasirinkus ratlankius Jūs galite užsisakyti per Padangos1.lt

Kodėl verta rinktis Padangos1.lt?

Online konsultacijos
Padėsime Tau atlikti tinkamą pasirinkimą
247/

Užsisakyk padangas bet kuriuo metu

Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas visoje Lietuvoje
14 dienų grąžinimo politika
Nieko nereikės paaiškinti!