BF GOODRICH
Sertifikuotas pardavėjas

BF GOODRICH

BF GOODRICH

Tai amerikiečių vidutinės klasės padangų prekių ženklas, kuris specializavosi lengvųjų automobilių, tarp jų, visureigių ir retro automobilių, o taip pat mikroautobusų ir krovininių automobilių padangų gamyboje. BFGoodrich Company priklauso prancūzų Michelin grupei, kuri yra antras didžiausias padangų gamintojas pasaulyje. Laikoma, kad ši įmonė įsteigta 1870 metais, kai Dr. Bendžaminas Franklinas Gudričas (Benjamin Franklin Goodrich) įkūrė gumos gamyklą.

Įdomūs faktai

  • BFGoodrich padangos 1903 metais buvo sumontuotos įmonės Ford Motor pirmajame pagamintame automobilyje Model A. Tais pačiais metais šio modelio automobilis su atitinkamomis padangomis tapo pirmuoju automobiliu, kuris kirto Amerikos žemyną iš rytų į vakarus.
  • BFGoodrich padangos buvo sumontuotos taip pat orlaivyje Columbia. 88 tonų svorio orlaivio padangos be kita ko privalėjo išlaikyti nutūpimą 450 km/h greičiu.
  • Ir šiuo metu BFGoodrich gamina seniesiems amerikiečių automobiliams, tarp jų, Ford T, pirmiesiems Chevrolet Corvette ir kitiems klasikiniams penkiasdešimtųjų metų automobilių modeliams skirtas padangas su protektoriais, kurie labai panašūs į originalius.
Daugiau

Sertifikuotas BF GOODRICH padangų pardavėjas

Padangos1 yra oficialus Michelin grupės BF GOODRICH padangų platintojas, tai reiškia, kad savo asortimente mes siūlome tiktai ir išskirtinai oficialias BF GOODRICH padangas. Taip pat, sprendžiant įvairias situacijas, kaip oficialus BF GOODRICH atstovas siūlome gamintojo paramą ir garantiją. Gamintojo parama taikoma visam Padangos1.lv prieinamų BF GOODRICH padangų asortimentui.

BF GOODRICH – tai padangų rinkoje gerai žinomas gamintojas, kuris savo darbą vykdo jau daugiau kaip 100 metų. 45 iš šių metų susieti su automobilių sportu, įgyjant milžinišką patirtį, pritaikomą visų rūšių padangų gamyboje!

BF GOODRICH Universalios padangos