DEZENT
Sertifikuotas pardavėjas

DEZENT

Jau pirmi Dezent lieti ratlankiai buvo pagaminti Vokietijoje, Zauerland regione – Vokietijos automobilių aksesuarų metalo apdirbimo pramonės širdyje. Būtent šis prekių ženklas atitinka kokybės ir inžinierinius standartus, kurie visame automobilių pasaulyje atitinka frazę – “Pagaminta Vokietijoje”.

Dar visai neseniai lieti ratlankiai buvo laikomi prabangos prekėmis ir skirti tik lukso klasės automobiliams. Dezent platus produktų asortimento ir geros kainos politikos dėka lieti ratlankiai tapo prieinami įvairių dydžių ir klasių automobiliams. Šiandien lieti ratlankiai yra neatsiejama automobilio savininko galimybė parodyti savo išskirtinumą.

Dezent sujungia vokiečių inžinierių paprastumą, dizaino tikslumą ir eleganciją. Jie siūlo tiek sportiško, tiek elegantiško dizaino lietus ratlankius. Per beveik trisdešimt metų sukaupta patirtis, planavimo ir logistikos įgūdžiai, sugebėjimai išsaugoti didžiulį ratlankių kiekį ir rinkos rizikos politika užtikrino Dezent produktų prieinamumą visame pasaulyje.


Pamėginkite Alcar Drive Configurator! Šis įrankis leidžia virtualiai keisti ratlankius Jūsų Automobiliui – konkrečią markę, modelį ir spalvą. Bet kuriuos pasirinkus ratlankius Jūs galite užsisakyti per Padangos1.lt

Daugiau

Sertifikuotas DEZENT pardavėjas

Padangos 1 yra oficialus DEZENT produkcijos platintojas,  užtikrinantis kad visas Padangos1.lt esantis prekių asortimentas yra pagamintas DEZENT gamykloje ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Pirkami DEZENT ratlankius, kilus klausimams ar neaiškumams, Tau bus galimybė gauti gamintojo paramą sprendžiant problemas. Šis sertifikatas taip pat užtikrina garantiją įsigytiems diskams.