DUNLOP
Sertifikuotas pardavėjas

DUNLOP

Dunlop padangos klasifikuojamos kaip premium kokybės prekės, daugeliui vairuotojų jos asocijuojasi su automobilių sportu. Šios įmonės patirtis sukaupta lentynių trasose,. Prekių ženklo modeliai pasižymi aukštu techniniu rezultatu, jie gaminami naudojant naujausius techninius pasiekimus. Tai produktas, kurį sumontavus automobilyje tiek vairuotojais, tiek keleivis gali mėgautis saugiu ir patogiu važiavimu. Dunlop padangos turi sporto DNS, todėl nestebina, kad Mercedes-AMG pasirinko kaip tik šią įmonę oficialiu bendradarbiavimo partneriu automobilių sporto technologijų gamyboje. Kiti premium prekių ženklai, pavyzdžiui, Audi, VW, BMW, Renault ir Jaguar, taip pat pasirinko Dunlop, siekiant pagerinti savo liukso klasės automobilių techninį rezultatą. Dunlop padangas pamėgs vairuotojai, kuriems patinka dinamiškas važiavimo stilius ir kurie iš padangų tikisi kai ko daugiau, nei tik patikimumo. Jeigu Jus žavi prie sportinio automobilio vairo jaučiamas jaudulys ir važiavimas tokiu automobiliu yra Jūsų tikslas, tuomet Dunlop - tai tikras pasiūlymas kaip tik Jums.

Įdomūs faktai

  • Įmonę įkūrė Džonas Boidas Danlopas (John Boyd Dunlop), kuris pirmasis užpatentavo pneumatinę oru pildytą padangą, siekiant papildomo važiavimo komforto. Pradžioje tokios padangos buvo gaminamos tiktai dviračiams.

  • Šešiasdešimtųjų metų pradžioje Dunlop inžinieriai atskleidė akvaplaniravimo fenomeną, kuris leido patobulinti vandens pašalinimą nuo padangų, žymiai padidinant saugumo lygį šlapiuose keliuose.

  • Dar vienas unikalus pasiekimas yra Dunlop 3S technologija, leidžianti vienu metu pakelti padangų saugumo lygį, padidinti komfortą ir atsparumą nusidėvėjimui. Šis sprendimas sąlygojo naujus padangų gamybos standartus.

  • Dunlop sukūrė vieną pirmųjų padangų, kuria galima važiuoti kurį laiką netgi ją perdūrus. Toks ypatingas požymis būdingas modeliui Denovo, turinčiam DSST sistemą. Tokias padangas pradėjo gaminti septyniasdešimtaisiais metais.

  • Šio prekių ženklo padangos dalyvavo keliuose pergalinguose važiavimuose Lemano 24 valandų lenktynėse, o taip pat laimėjo net aštuonis čempiono titulus ir 82 kartus nugalėjo Formulė 1 Grand Prix lenktynėse.
Daugiau

Sertifikuotas DUNLOP padangų pardavėjas

Padangos1 įgijo oficialų DUNLOP sertifikatą, tai reiškia, kad perkant padangas pas mus, Tu gali būti tikras tuo, kad padangas pagamino  kaip tik DUNLOP. Be to, jeigu kilo neaiškumų arba problemų, mes padėsime jas spręsti, ir, jeigu reikia, suteiksime gamintojo garantiją, nes mums rūpi mūsų klientai. O taip pat Padangos1, kaip oficialus DUNLOP atstovas, dalyvauja gamintojo organizuojamose akcijose.

Atsižvelgiant į pastarųjų metų rezultatą, DUNLOP pagamintas padangas pripažino daugelis nepriklausomų padangų testuotojų ir jas rekomendavo rinkai. Šis rezultatas pasiektas unikaliomis gamybos technologijomis bei gamybos procese naudojamomis medžiagomis.

DUNLOP Vasarinės padangos

DUNLOP Žieminės padangos