FALKEN

FALKEN

Sportiniai rezultatis ir puikus valdomumas skirtingomis sąlygomis. Tokiais žodžiais trumpai galima aprašyti prekių ženklo Falken produkciją. Šis gamintojas žinomas savo išskirtinėmis HP ir UHP padangomis, kurias pamėgo reikliausi važiuotojai. Jeigu Jums patinka važiuoti maksimaliai greitai ir pageidaujate mėgautis dinamišku važiavimu, nekreipiant dėmesio į oro sąlygas, kaip tik šios padangos skirtos Jums! Falken vokiečių kalba reiškią sakalą. Šis stiprus, plėšrus ir narsus paukštis simbolizuoja šio japonų prekių ženklo produkcijos teikiamą pastovų pajėgumą. Falken padangos gaminamos Sumitomo Rubber Industries gamyklose. Naujoji Azijoje įsteigta įmonė savo ypatingai aukšto pajėgumo padangomis pageidavo užkariauti vietą reiklioje JAV rinkoje. Ne veltui prekių ženklo Falken padangos šlovinamos dėl jų aukštos kokybės. Įmonė aktyviai dalyvauja prestižinėse lenktynėse, pavyzdžiui, American Le Mans Series / ALMS, Super Taikyu, 24 valandų Niurburgringo lenktynėse ir drifte (kuris jau ilgus metų buvo vienas iš favoritų): Formulė D, D1 Grand Prix ir British Drift Championship lenktynėse. Falken padangos priskiriamos vidutinės klasės gaminiams, tačiau dėl palankios kainos nebuvo aukojamas pajėgumas ir saugumas kelyje.

Įdomūs faktai

  • Prekių ženklas Falken debiutavo rinkoje 1983 metais.

  • Dinamiką ir greitą automobilių dizainą geriausiai akcentuoja moteriškas grožis. Jau daugelį metų prekių ženklą Falken reklamuoja modelės Lindsija Hansone (Lindsey Hanson), Merija Dž. Kastiljo (Mary J. Castillo) ir Sidžeja Gibsone (CJ Gibson) iš elitinės modelių grupės Falken Models.

  • Greta UHP padangų gamybos Falken rinkoje platina taip pat ir sportinių visureigių /miesto automobilių (SUV), mikroautobusų ir krovininių automobilių padangas.
Daugiau

FALKEN Vasarinės padangos

FALKEN Universalios padangos

FALKEN Žieminės padangos