FEDERAL
Sertifikuotas pardavėjas

FEDERAL

Federal - tai Taivane populiariausias padangų gamintojų prekių ženklas - pirmasis visiškai naujai sukurtas padangų prekių ženklas Taivane tuo metu, kai ši sala priklausė Kinijos ekonomikai. Jo atstovaujamų prekių aukšta kokybė - tai ilgamečio bendradarbiavimo su padangų pramonės lyderiais rezultatas. Važiavimas automobiliu, kuriame sumontuotos Federal padangos, yra saugus ir patogus. Vairuotojais visiškai kontroliuoja transporto priemonę, o automobilis važiuoja be triukšmo. Prekių ženklą Federal išbandė daugelis vairuotojų. Visų dizaino variantų padangos gaminamos, remiantis naujausiais technologijų pasiekimais ir naudojant tiktai geriausios kokybės medžiagas. Mes siūlome platų Federal padangų pasirinkimą, todėl kiekvienas gali surasti sau tinkamą.

Įdomūs faktai

*Pirmaisiais veiklos mėnesiais Federal įmonė gamino ir prekiavo diržais, šlangomis ir kitais gumos gaminiai. Pirmos Federal padangos buvo pagamintos 1954 metais. Iki dešimtmečio pabaigos įmonė išplėtė veiklos lauką, pradėjus gaminti padangas visoms galimoms rinkos dalims: lengvųjų automobilių padangas, krovininių automobilių padangas, lengvųjų komercinių transporto priemonių, motociklų ir žemės ūkio transporto priemonių padangas.

  • Dabartinį pavadinimą Federal padangos įgijo 1987 metais - Tayfeng buvo pakeistas į Federal Corporation. Su tokiu pavadinimu Federal padangos sparčiai užėmė ne tiktai Europos, bet ir Australijos rinką, tęsiant prekybą Azijos bei Amerikos rinkose, kuriose šis prekių ženklas puikiai pasirodė jau su ankstesniu pavadinimu.
  • Prekių ženklas Federal Corporation yra unikalus dėl jo patikimo ir efektyvaus valdymo. Savo egzistavimo metu ši įmonė išvengė žlugimo arba krizės. Federal su pasididžiavimu pabrėžia, kad įmonė niekuomet nesiskolino pinigų!
Daugiau

Sertifikuotas FEDERAL padangų pardavėjas

Padangos1 yra pripažintas oficialiu FEDERAL produkcijos prekiautoju ir patvirtina, kad visa mūsų rinkinyje esanti gamintojo produkcija yra originali. Sertifikatas papildomai užtikrina, kad, jeigu Tau kaip FEDERAL padangų, kurias įsigijai Padangos1, savininkui, kils problemų arba klausimų dėl šio produkto, gausi atsakymą, kiek tik įmanoma greičiau!

Naujausios technologijos, aukšti kokybės ir saugumo standartai – visa tai apibūdina FEDERAL!

 

FEDERAL Vasarinės padangos

FEDERAL Žieminės padangos