GOODYEAR
Sertifikuotas pardavėjas

GOODYEAR

Goodyear padangos užtikrina aukščiausios kokybės rezultatą ir puikų komfortą važiuojant įvairiomis oro sąlygomis. Vertinate saugumą, norite puikių padangų ir geros nuotaikos važiuojant? Tuomet Goodyear padangos kaip tik Jums. Aukščiausios kokybės medžiagos, pedantiški patikrinimai kiekviename gamybos etape Goodyear leido užsitarnauti vairuotojų pasitikėjimą visame pasaulyje. Šis padangų prekinis ženklas vystėsi remiantis šiuolaikinėmis technologijomis, įmonės pasiūlymas nuolat plečiamas ir tobulinamas, todėl Jūs neabejotinai surasite jame padangas, kurios idealiai tiks kaip tik Jūsų automobiliui ir Jūsų važiavimo stiliui. Goodyear atstovauja ne tiktai savo prekių ženklą, bet taip pat ir prekių ženklus Debica, Dunlop, Fulda ir Sava. Kartu su automobilių padangomis ši įmonė rinkai tiekia taip pat industrines šlangas, konvejerių juostas, o taip pat pramonėje naudojamas chemines medžiagas ir komponentus.

Įdomūs faktai

  • Įmonė pavadinta amerikiečių išradėjo Čarlio Gudjero (Charles Goodyear) garbei, kuris yra šiuolaikinės gumos pramonės pradininkas.
  • Goodyear Tyrinėjimų skyrius gavo dešimtis patentų už reikšmingus išradimus platesniame spektre, nei automobilių gamybos šaka. Čia buvo sukurtos medžiagos, kurios šiuolaikinėje medicinoje naudojamos dirbtinių sąnarių ir širdies vožtuvų gamybai.
  • Dvidešimtojo amžiaus pradžioje prekių ženklo Goodyear finansinę sėkmę be kita ko sąlygojo sutartis, kurią įmonė sudarė su Henriu Fordu (Henry Ford). Goodyear tiekė padangas pirmiesiems masiniu būdu gaminamiems Ford T automobiliams.
  • Vienas reikšmingiausių prekių ženklo Goodyear simbolių yra jo pagamintas dirižablis. Tiesa, šiuo metu jis naudojamas tiktai reklamai.
  • Šiuo metu visame pasaulyje ant penktadalio nupirktų padangų matoma sparnuota pėda arba koks kitas vienai iš Goodyear firmai priklausančių įmonių simbolis.
Daugiau

Sertifikuotas GOODYEAR padangų pardavėjas

Padangas1 įgijo oficialų GOODYEAR sertifikatą, tai reiškia, kad pas mus nupirktas padangas išties pagamino GOODYEAR. Be to, jeigu kilo neaiškumų dėl produkto arba atsirado problemų, mes Tau padėsime jas išspręsti, ir, jeigu reikia, taikysime gamintojo garantiją, nes mums rūpi mūsų klientai. O taip pat Padangos1, kaip oficialus GOODYEAR atstovas, dalyvauja gamintojo organizuojamose akcijose.

Atsižvelgiant į pastarųjų metų rezultatą, GOODYEAR pagamintas padangas pripažino daugelis nepriklausomų padangų testuotojų, kurie jas ypač rekomenduoja rinkai. Šis pripažinimas pasiektas unikaliomis gamybos technologijomis, o taip pat gamybos procese naudojamomis medžiagomis.

GOODYEAR Vasarinės padangos

GOODYEAR Universalios padangos

GOODYEAR Žieminės padangos