HANKOOK

HANKOOK

Hankook reiškia gero rezultato ant skirtingų kelio dangų ir optimalios kainos derinį. Gamyboje naudojama silicio medžiaga padaro Hankook padangas saugiomis taip pat ir blogomis oro sąlygomis, leidžiant mėgautis patogiu važiavimu.

Daugiau nei 70 metų trukmės patirtis ir nuolatinis gaminių tobulinimas užtikrino prekių ženklui Hankook populiarumą visame pasaulyje. Iš unikalių žaliavų sukurtų padangų ir specialių protektorių dėka oro sąlygos nebus kliūtis - visuomet pateksite į planuojamą galutinį tikslą trumpiausiu laiku. Šiuolaikinių gamybos technologijų ir aukštos vertės medžiagų naudojimas reiškia, kad Hankook padangos skirtos važiuoti įvairiomis oro sąlygomis. Šias aukštos vertės korėjiečių prekių ženklo padangas originaliu automobilių komplektavimu siūlo kelios žymios įmonės, pavyzdžiui, Audi, Ford, Renault ir Volkswagen.

Hankook padangos yra ypatingai atsparios, todėl vienu padangų komplektu galima nuvažiuoti daugiau kilometrų, nei anksčiau. Tai, savo ruožtu, leidžia sutaupyti, nes rečiau teks keisti padangas naujomis. Ypatingo padangų dizaino dėka sumažėja degalų sunaudojimas, dėl to sutaupomos lėšos.

Įdomūs faktai

  • Hankook korėjiečių kalba reiškia „Pietų Korėja“.

  • Šiai įmonei priklauso aštuonios gamyklos, išdėstytos keturiuose žemynuose: dvi Pietų Korėjoje, trys Kinijoje ir po vieną Vengrijoje, Indonezijoje ir Amerikos Jungtinėse Valstijose.

  • Hankook yra pasaulio padangų stambiausių gamintojų sąrašo septintoje vietoje.

  • Kaip ir pirmoji rinka, į kurią buvo eksportuojami Hankook produktai (Pakistanas), taip pat stebina ir pirmasis įmonės plėtra užsienyje: 1976 metais jis buvo atidarytas Kuveite.

  • Įmonėje Hankook dirba daugiau nei 14 tūkstančių darbuotojų, jų pagamintos padangos parduodamos vairuotojams 180 šalių visame pasaulyje.
Daugiau

HANKOOK Vasarinės padangos

HANKOOK Universalios padangos

HANKOOK Žieminės padangos