KORMORAN

KORMORAN

Kormoran - tai jau daugelį metų lenkų vairuotojų žinomas prekių ženklas. Šio prekių ženklo pagrindinės vertybės yra patikimumas ir gera kaina (ekonominės klasės prekių ženklų asortimente). Kormoran padangos istoriškai susijusios su įmone Stomil Olsztyn ir Michelin. Prekių ženklas Kormoran tęsia 1961 metais sukurtas Olštino padangų gamyklos tradicijas. Lenkų gamykla tapo garsi, kai 1973 metais joje pradėjo gaminti pirmąsias Lenkijoje lengviesiems ir krovininiams automobiliams skirtas spindulines padangas. Originaliu formatu gamyklos darbas tęsėsi nuo 1992 iki 1995 metų, kai ją nuosavybėn įgijo Michelin. Prekių ženklas Kormoran toliau populiarėjo, kai darbo ėmėsi naujieji gamyklos savininkai, ir jos produkcija sparčiai populiarėjo pirkėjų tarpe dėl šiuolaikinio dizaino ir geros kainos. Jų pasiūloje - lengviesiems automobiliams (tarp jų, visureigiams automobiliams), lengviesiems mikroautobusams ir krovininiams automobiliams skirtos padangos.

Įdomūs faktai

  • Kormoran padangos galėjo būti pavadintos ir kitaip, pavyzdžiui, Cavalier, Medalist, Amplor arba Warrior – tokius pavadinimus svarstė Michelin vadovybė, kai planavo įsigyti šį lenkų prekių ženklą. Galiausiai buvo nutarta pasirinkti dabartinį pavadinimą, kuris buvo artimesnis lenkų kalbai.
  • Prekių ženklo pavadinimas ir logotipas (kormoranas) sukurtas pagal gamyklos Stomil tradicijas ir Varmijas-Mazūrijas gamtovaizdžius.
  • Olštino gamykloje, prieš ją perpirkus Michelin, buvo pagaminta daugiau nei 100 milijonų padangų. Olštino gamykla, kurioje gaminamos Kormoran padangos, yra viena didžiausių Michelin gamyklų Lenkijoje.
  • Nuo 2005 metų parduota daugiau nei penki milijonai Kormoran padangų. Šio prekių ženklo produkciją galima įsigyti daugiau nei 2 400 prekybos vietų Europoje. Tai žinomas ir dėmesio vertas europiečių prekių ženklas, kuris yra ypatingai populiarus Lenkijoje, Rusijoje, Kroatijoje, Bosnijoje, Makedonijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje.
Daugiau

KORMORAN Vasarinės padangos

KORMORAN Žieminės padangos