LING LONG

LING LONG

Vidutinės klasės padangos.

Gamybos šalis: Kinija.

Linglong Tire yra tarptautinis padangų gamintojas. Linglong yra tapęs visame pasaulyje žinomu prekių ženklu. Jis pastoviai išlieka pasaulio 20 geriausių padangų gamintojų sąraše. Taip pat Linglong padangos yra įsitvirtinę Kinijos geriausių padangų gamintojų sąraše, nes pagamina 51 milijoną padangų per metus.

Kompanijoje Linglong dirba daugiau kaip 10 tūkstančių darbuotojų. Šiuo metu kompanija naudoja modernias įrangas ir gamyba vykdoma Kinijoje ir Tailande. 2015 metais prekių ženklo Linglong vertė padidėjo, kaip jis buvo pripažintas padangų gamintoju Nr.1 Kinijoje.

Viena iš pagrindinių vertybių, kuo didžiuojasi šio prekių ženklo atstovai yra griežta kokybės kontrolė. Linglon padangas galima įsigyti daugiau kaip 180 šalių visame pasaulyje ir jos žinomos dėl nesikeičiančios kokybės ir patikimumo.

Įdomūs faktai

  • Linglong ateities tikslas yra patekti į pasaulyje 10 geriausių padangų gamintojų sąrašą. Norint šį tikslą pasiekti, planuojama panaudoti kompanijos modernią gamyklos įrangą, jau žinomų produktų kokybę ir stabilią, efektyviai dirbančią valdymo komandą. Iki 2020 metų prekių ženklo kompanijoje Linglong pagamintos produkcijos apimtis yra planuojama padidinti iki 90 milijonų padangų per metus.
Daugiau