MAXXIS

MAXXIS

Maxxis užima dešimtą vietą pasaulio didžiausių padangų gamintojų sąraše. Maxxis padangos gaminamos šio prekių ženklo gamykloje Cheng-Shin Rubber Ind. Co. Ltd Taivane. Šiandien Maxxis sparčiai užkariauja naujas rinkas visame pasaulyje. Šio prekių ženklo produkcija jau prieinama 150 šalių. Įmonėje dirba 20 tūkstančių darbuotojų, jos pajamos viršija du milijardus dolerių per metus. Vienas pagrindinių požymių, kuriuo pasižymi Maxxis padangos, yra jų patvarumas ir geras funkcionalumas skirtingomis kelio sąlygomis. Tai užtikrina šiuolaikinės technologijos, kurios naudojamos šioje sparčiai augančioje įmonėje. Maxxis padangos naudojamos daugelyje automobilių prekių ženklų originaliose komplektacijose,pavyzdžiui, Toyota, Nissan, Volkswagen, Mitsubishi ir Hyundai. Tokiu pačiu būdu su Maxxis bendradarbiauja motociklų gamintojai Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, Polaris ir KTM, savo ruožtu, šio prekių ženklo padangas platina dviračių gamintojai su prekių ženklu Giant, Merida, Yeti, Iron Horse ir Cannondale. Siūlome kruopščiai ištirti šio gamintojo pasiūlymą, jame neabejotinai rasite tinkamas padangas kaip tik Jūsų transporto priemonei!

Įdomūs faktai

  • Gamykla Cheng-Shin pradžioje gamino dviračių padangas ir padangų kameras. Vien tiktai per metus gamykla sparčiai išaugo - joje dirbo 180 darbuotojų, kurie gamino taip pat ir motociklų padangas. Po dviejų metų ši įmonė tapo akcijų bendrove, bendradarbiaujant su dar vienu Taivano gamintojų Federal Tire, gilinant žinias apie efektyvų veikimą ir vystant verslo santykius. Kadangi Federal Tire buvo susieta su japonų įmone Bridgestone, įmonei Cheng-Shin pavyko iš Japonijos įsigyti dalį technologijų, kurios būtinos verslo plėtrai. Tokiu būdu, 1971 metais gamykloje Cheng-Shin dirbo jau daugiau nei 600 darbuotojų, o firmos savininkai rimtai planavo padangų gamybos išplėtimą.
  • Prekių ženklas Maxxis buvo įsteigtas 1998 metais, kai įmonė Cheng-Shin pakeitė pavadinimą, įmonei išplėtus veiklą tarptautiniu mastu - Maxxis padangomis imta prekiauti taip pat ir Europoje – tuomet ir kilo atpažįstamo ir įsimintino pavadinimo būtinumas.
  • Prekių ženklas Maxxis žinomas ne tiktai savo kokybiškomis padangomis, bet ir sporto komandų rėmimu. Be kita ko, Maxxis remia Australijos atvirą teniso čempionatą, Amerikos beisbolo klubą New York Yankees, o taip pat Anglijos futbolo Premjer lygos komandas Liverpool, Aston Villa ir Sunderland.
Daugiau

MAXXIS Vasarinės padangos

MAXXIS Universalios padangos

MAXXIS Žieminės padangos

MAXXIS Moto padangos