MICHELIN

MICHELIN

Viena didžiausių pasaulio premium kokybės padangų gamintojų. Ši įmonė garsi ne tiktai vairuotojų, bet ir gurmanų bei turistų tarpe. Jos talismanas žinomas visame pasaulyje. Taip trumpai galima aprašyti Michelin įmonę. Michelin padangų kūrime ir gamyboje naudoja įvairius progresyvius technologinius sprendimus. Kiekvienas naujas Michelin padangų modelis siūlo aukščiausio lygio rezultatą ir kokį naują patobulinimą, kuris iki šiol technologijos atžvilgiu dar nebuvo išbandytas. Geras pavyzdys yra Michelin CrossClimate - pirmosios vasarinės padangos, kuriomis galima važiuoti taip pat ir žiemą. Padangų prekių ženklai dažnai apdovanojami po sėkmingų bandymų, kuriuo rengia žurnalas Automotive. Greta aukštų vertinimų šiuose sąrašuose prekių ženklas Michelin įgijo vartotojų pripažinimą ir gavo teigiamų atsiliepimų. Michelin padangų kokybės įrodymas yra jų pergalės raliuose ir lenktynėse, tarp jų, Formulėje 1, WRC, Le Mano 24 valandų lenktynėse, Moto GP ir VTT Cross-Country lenktynėse.

Įdomūs faktai

  • Michelin - tai ne tiktai vienas novatoriškiausių, bet ir vienas seniausių padangų gamintojų. 1889 metais įmonę įkūrė broliai Andrė ir Eduardas Mišelinas (André ir Edouard Michelin).
  • Be to, Michelin garsus savo išleistais turizmo kelionių vadovais ir specialaus kokybės ženklo - Michelin žvaigždės - suteikimu aukštos klasės restoranams. Šią veiklą pradėjo Andrė Mišelinas (André Michelin).
  • Bibendum yra prekių ženklo talismanas - tai garsusis Michelin vyras. 2000 metais Bibendum įgijo geriausio logotipo titulą. Pirmą kartą šis personažas pasirodė 1898 metais menininko Mariuso Rosijono (Marius Rossillon) sukurtame plakate.
  • Ši įmonė užpatentavo spindulines padangas, patobulino šou mašinoms sukurtą modelį XAS, o taip pat sukūrė pirmą „žalią” padangą Green X.
  • Michelin grupei priklauso taip pat ir prekių ženklai Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Siamtyre, Tigar, Euromaster ir Recamic. Nuo devyniasdešimtųjų metų vidurio jai priklauso ir prekių ženklas Stomil Olsztyn.
Daugiau