MOMO
Sertifikuotas pardavėjas

MOMO

Prekės ženklas „ Momo“ įkurtas 1964 metais lenktyninko Jean-Pierre Moreti (Gianpiero Moretti). Tais metais Moreti paprašė vietinio amatininko sukurti vairą savo lenktyniniam automobiliui. Šis pagal užsakymą sukurtas vairas, palyginti su kitais tuo metu esančiais, išsiskyrė kokybe ir storesniu vairo lanku. Kitų lenktynių komandų vairuotojai greitai pastebėjo Dž.Moreti vairą ir norėjo turėti tokius pačius savo lenktynių mašinoms. 1964 metais „Ferrari“ automobilis su Momo vairu laimėjo Formulė 1 lenktynes.

Pradžioje Momo produkciją sudarė tik prekės lenktyninėms mašinoms, bet 1970 metais kompanija pradėjo plėsti prekių pasiūlymus. Kaip tik tuo metu buvo pagaminti pirmieji Momo lieti ratlankiai ir vairai paprastiemss automobiliams.

1983 metais Brabham komanda laimėjo Formulė 1 lenktynes automobiliu su Momo ratlankiais.

Šiuo metu Momo pagrindiniai gaminiai yra lieti ratlankiai, bet ne mažesnę dalį sudaro lenktynių automobiliams skirti produktai. Prekių ženklas Momo sujungia ambicingus technologijos tikslus, nuolat gerina kokybę, dizainą ir aukštą saugumo lygį.

Momo gamintojų tikslas – savo klientams pasiūlyti puikų itališką stilių, pagrįstą ilgus metus kauptomis kokybės tradicijomis, patirtimi lenktynių trasose ir technologiškas naujoves, nekenkiant aplinkai.

Daugiau

Sertifikuotas MOMO pardavėjas

Padangos 1 yra oficialus MOMO produkcijos platintojas,  užtikrinantis kad visas Padangos1.lt esantis prekių asortimentas yra pagamintas MOMO gamykloje ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Pirkami MOMO ratlankius, kilus klausimams ar neaiškumams, Tau bus galimybė gauti gamintojo paramą sprendžiant problemas. Šis sertifikatas taip pat užtikrina garantiją įsigytiems diskams.