MOMO TIRES

MOMO TIRES

Momo padangos rinkos pasiūlymą praturtina subtiliu italų stiliumi ir savo produktus kuria pagal senas kokybės tradicijas. Gamyboje panaudojama daugelį metų kaupta patirtis, o taip pat technologinės aplinkos apsaugos naujovės. Momo padangos - tai produktas, kuris atsirado bendradarbiaujant su Univergomma SpA - vienu didžiausių padangų platintojų Italijoje. Jomis šiandien prekiaujama daugiau nei 60 šalių. Kokybė ir išpuoselėtas stilius - tai Momo pagrindiniai požymiai, ir šios vertybės leido Momo padangoms paplisti viso pasaulio keliuose. Įmonė šūkis - „Mūsų pagalba automobiliai iš paprastų prietaisų virsta gyvenimo būdu”.

Įdomūs faktai

  • Prekių ženklą Momo 1964 metais įsteigė lenktynininkas Džanpjero Moreti (Gianpiero Moretti). Tais metais Dž. Moreti vienam vietiniam amatininkui užsakė sukurti vairą savo lenktynių automobiliui. Šis specialiu užsakymu pagamintas vairas palyginus su kitais tuo metu prieinamais vairais buvo kokybiškesnis ir tikslesnis, tai padėjo pagerinti sukibimą. Kitų komandų lenktynininkai greitai pastebėjo Dž. Moreti naują vairą ir pageidavo jį įsigyti ir savo mašinoms. 1964 metais Formulė 1 lenktynėse nugalėjo Ferrari automobilis su Momo vairu.
  • Pradžioje Momo produkcija buvo skirta išskirtinai lenktynių automobiliams, tačiau 70-aisiais metais įmonė pradėjo plėsti pasiūlymą, kuriant naujus produktus, tarp jų, lietus ratlankius ir vairus tiek vartotojų rinkai, tiek automobilių gamintojų poreikiams.
Daugiau