NEXEN

NEXEN

Nexen - tai didelio potencialo Pietų Korėjos padangų prekių ženklas, kasmet sukeliantis vis didesnį vairuotojų susidomėjimą. Nexen nepaprastai naudinga kaina prieinamos padangos gaminamos, naudojant įvairias šiuolaikines gamybos technologijas. 2005 metais įmonė Nexen užpatentavo gumos silikato nanokompozitą, užtikrinantį Nexen padangoms gerą sukibimą su kelio danga ir patikimumą įvairiomis oro sąlygomis. Nexen siūlomame prekių asortimente yra tiek vasarinės, tiek žieminės padangos, o taip pat visus metus naudojamos (universalios) padangos lengviesiems, visureigiams automobiliams ir mikroautobusams. Tai padangos,kurias galima įsigyti už žemą kainą, puikiai eksploatuojamos sudėtingomis kelio sąlygomis ir važiuojant dideliu greičiu.

Įdomūs faktai

  • Įmonės pavadinimas susideda iš žodžių next (‘būsimas) ir century (‘amžius’).
  • Nexen padangos žinomos 120 šalių visame pasaulyje. Kasmetinė pardavimų apimtis yra maždaug 600 milijonų dolerių, šį prekių ženklą gamina tūkstančiai darbuotojų keliuose žemynuose.
  • 2015 metais Nexen atidarė dar vieną gamyklą, šį kartą - čia pat Čekijoje, investuojant į jos kūrimą daugiau nei 800 milijonų eurų. Jos plotas yra 650 000 m2.
  • Pastaraisiais metais Nexen dalis vietinėje rinkoje išaugo nuo 8 iki 20 procentų. Šio prekių ženklo technologinė pažanga sąlygojo jo augantį populiarumą tarp vairuotojų. Nexen padangos gauna ypač daug teigiamų atsiliepimų.
  • Ši įmonė yra pagrindinė vienos garsiausių Pietų Korėjos beisbolo komandų Nexen Heroes rėmėja.
  • Ši įmonė įsteigta 1942 metais. 1956 metais ji pradėjo gaminti lengvųjų automobilių padangas, savo ruožtu, 1985 metais ji išplėtė gaminamos produkcijos rinkinį, įtraukiant ir spindulines padangas. Iki 1999 metų įmonė dirbo pavadinimu Woosung Tire. Po krizės ir restruktūrizacijos prekių ženklo pavadinimas buvo pakeistas dabartiniu pavadinimu.
Daugiau