SAILUN
Sertifikuotas pardavėjas

SAILUN

Sailun padangos visame pasaulyje žinomos kaip aukštos kokybės ekonominės klasės patrauklia kaina prieinama produkcija. Šio prekių ženklo pagamintos padangos skirtos įvairiems kasdieninio vartojimo poreikiams. Sailun dirba principu „Think global, act local”, kruopščiai formuojant bendradarbiavimą su kiekvienu šio prekių ženklo padangų platintoju, tokiu būdu užtikrinant savo produkcijos perpardavimą tinkamiausiu būdu. Nepaisant gana trumpo rinkoje praleisto laiko, prekių ženklas Sailun sparčiai progresavo ir daug investavo į padangų gamybos plėtrą, kasmet 30 % savu resursų skiriant moksliniams tyrimams. Jo padangų gamybos apimtis nuo 2008 iki 2010 metų išaugo nuo 2,8 iki 9,1 milijonų. Per metus parduodama daugiau nei 30 milijonų padangų daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje, Sailun tapo Nr.23 padangų gamintoju pasaulyje. Sailun pasiūlymo rinkinyje siūlomos įvairių modelių padangos tiek keleivių automobiliams, lengviesiems ir vidutiniams krovininiams automobiliams, tiek visureigiams automobiliams. Sailun padangos eksportuojamos į dešimtis Europos, Azijos, Amerikos ir Afrikos šalių. Trys pagrindinės Sailun padangų vertybės yra kokybė, patikimumas ir palaikymas. Padangų kūrimo procese taikomos šiuolaikinės trijų dimensijų vizualizacijos technologijos, leidžiančios sutrumpinti projektavimo laiką, padidinti rezultato kokybę ir sumažinti gamybos išlaidas. Rezultate sukuriamas aukštos kokybės produktas, rinkoje prieinamas ekonominėmis kainomis, kreipiantis į pirkėją, kuris pasirenka optimalios kainos ir kokybės santykį.

Įdomūs faktai

  • Unikalūs protektorių piešiniai, kurie puošia Sailun padangas, yra sukurti, naudojant 3D modeliavimo technologijas, kurias padangų gamyboje pirmoji įdiegė kaip tik ši įmonė.
  • Prekių ženklo Sailun Tires pagrindinė įmonė Mesnac Company pati gamina įrangą, kuri naudojama padangų gamyboje.
  • Įmonė Sailun įgyvendina aplinkai draugiškos technologijos programą. Ši programa sukurta, siekiant pirkėjams pasiūlyti daugiau ta pačia kaina, tuo pat metu sumažinant gamybos poveikį aplinkai. Pagal šią programą pagamintos padangos vairuojant sukelia mažesnį pasipriešinimą, tokiu būdu sumažinant degalų sunaudojimą.
  • Bendradarbiaujant su susivienijimu World Child Cancer 2015 metais Sailun surengė plačią lėšų rinkimo kampaniją tarp Europos Sąjungos padangų platintojų. Jos tikslas buvo per pusmetį (nuo 2015 metų lapkričio iki 2016 metų balandžio) surinkti kaip galima daugiau lėšų.
  • Sailun bendradarbiauja su kanadiečių susivienijimu Sweetie Girl Racing, kuris yra skirtas įvairių amžiaus grupių moterų integravimui ir švietimui automobilių klausimais ir siūlo aukštos kokybės važiavimo mokymus ir renginius, kurie skatina saugumo lygio padidinimą keliuose.
Daugiau

Sertifikuotas SAILUN padangų pardavėjas

Padangas1 įgijo oficialų SAILUN sertifikatą, tai reiškia, kad pas mus nupirktas padangas išties pagamino SAILUN. Be to, jeigu kilo neaiškumų dėl produkto arba atsirado problemų, mes Tau padėsime jas išspręsti, ir, jeigu reikia, taikysime gamintojo garantiją, nes mums rūpi mūsų klientai. O taip pat Padangos1, kaip oficialus SAILUN atstovas, dalyvauja gamintojo organizuojamose akcijose.

SAILUN Vasarinės padangos

SAILUN Universalios padangos

SAILUN Žieminės padangos