TIGAR
Sertifikuotas pardavėjas

TIGAR

TIGAR

Tigar - tai serbų ekonominės klasės padangų gamintojas, priklausantis Michelin - prancūzų įmonių grupei. Tigar pirkėjams siūlo lengvųjų automobilių, lengvųjų prekių pristatymo automobilių, krovininių automobilių ir žemės ūkio transporto priemonių padangas. Įmonė Tigar įsteigta 1935 metais, jos pirmasis savininkas buvo Dimitrijus Mladenovičus (Dimitrije Mladenović). Nuo 2007 metų šis prekių ženklas priklauso įmonių grupei Michelin, kuri yra antroji didžiausia padangų gamybos įmonė pasaulyje. Tigar gamyklose gaminama ne tiktai šio prekių ženklo produkcija, bet ir kitų Michelin grupės prekių ženklų produktai. Įdomūs faktai ● Pirmaisiais 24 egzistavimo metais Tigar gamyklose nebuvo gaminamos padangos. Dar pokario metais Tigar buvo vietinėje rinkoje žinomas batų gamybos magnatas. Pradžioje jo gamyklose daugiausia buvo gaminami guminiai batai ūkininkams. Netrukus ten pradėjo gaminti ir buitinę avalynę bei kitus gumos gaminius. Pirmąsias Tigar padangas pradėjo gaminti tiktai 1959 metais, kai Pirote atidarė naują gamyklą skirtą padangų gamybai. ● Tigar gamyklose gaminamos ne tiktai šio serbų prekių ženklo padangos, bet ir kitų Michelin priklausančių prekių ženklų produkcija: Riken, Kormoran ir paties Michelin padangos. ● Tigar serbų kalba reiškia ‘tigras‘. Taip pat ir prekių ženklo logotipe atvaizduotas šis didelis katinas.

Sertifikuotas TIGAR padangų pardavėjas Padangos1 yra oficialus Michelin grupės TIGAR padangų platintojas, tai reiškia, kad mes savo asortimente siūlome tiktai ir išskirtinai oficialias TIGAR padangas. Taip pat, sprendžiant klausimus įvairiomis situacijomis kaip oficialus TIGAR atstovas, siūlome gamintojo paramą ir garantijas. Gamintojo parama taikoma visam Padangos1.lt asortimente prieinamam TIGAR padangų asortimentui. TIGAR gamykla savo darbą pradėjo jau praėjusiojo amžiaus trisdešimtaisiais metais kaip gumos gamyba, todėl nuo seno TIGAR padangų gumos sudėtyje yra unikalių medžiagų, kurios pagerina rezultatą tiek vasaros, tiek žiemos sezonu!

Daugiau

Sertifikuotas TIGAR padangų pardavėjas

Padangos1 yra oficialus Michelin grupės TIGAR padangų platintojas, tai reiškia, kad mes savo asortimente siūlome tiktai ir išskirtinai oficialias TIGAR padangas. Taip pat, sprendžiant klausimus įvairiomis situacijomis kaip oficialus TIGAR atstovas, siūlome gamintojo paramą ir garantijas. Gamintojo parama taikoma visam Padangos1.lt asortimente prieinamam TIGAR padangų asortimentui.

TIGAR gamykla savo darbą pradėjo jau praėjusiojo amžiaus trisdešimtaisiais metais kaip gumos gamyba, todėl nuo seno TIGAR padangų gumos sudėtyje yra unikalių medžiagų, kurios pagerina rezultatą tiek vasaros, tiek žiemos sezonu!

TIGAR Žieminės padangos