TOYO

TOYO

Prekių ženklas Toyo skirtas vairuotojams, kurie tikisi aukščiausio pajėgumo ir patogaus važiavimo, nepriklausomai nuo oro sąlygų, poreikiams. Nors Toyo yra jauniausia įmonė didžiausių Japonijos padangų gamintojų būryje, ji sparčiai populiarėjo už Tekančios saulės šalies ribų ir įgijo vartotojų pasitikėjimą.

Toyo padangos užtikrina ne tiktai aukščiausią efektyvumą, bet taip pat saugumą visomis sąlygomis. Nesvarbu, ar važiuosite į darbą, ar vyksite su šeima į savaitgalio išvyką, Toyo padangos padarys Jūsų važiavimą patogiu.

Šio japonų prekių ženklo pasiūlyme yra Toyo padangos lengviesiems automobiliams, o taip pat padangos krovininiams automobiliams ir mikroautobusams. Jas giria ne tiktai vartotojai, bet ir specialistai – žurnalų atstovai bei automobilizmo organizacijos, kurios reguliariai testuoja naujausias rinkoje prieinamas prekes. Jeigu aukščiausio lygio saugumas yra Jūsų vertybių skalės prioritete, tačiau Jūs trokštate važiavimo dinamikos, nepriklausomai nuo kelio dangos, Toyo padangos pateisins visas Jūsų viltis.

Įdomūs faktai

  • Toyo sukurtas 1943 metais įsteigtos įmonės Hirano Rubber Manufacturing pagrindu.

  • Įmonės pilnas pavadinimas yra Gomus Toyo Kogyo Kabushiki Kaisha. Gomus Kogyo reiškią padangą, o Kabushiki Kaisha - akcijų bendrovę.

  • Kartu su padangomis Toyo gamyklose gaminami ir pramonėje naudojami gumos gaminiai: automobilių guminės detalės, jų sėdynių detalės, o taip pat sporto inventorius.

  • Tarp vairuotojų labai populiari Toyo prekių serija Proxes. Ją išgarsino filmas „The Fast and the Furious”. Taip pat Toyo padangos sumontuotos daugelio Mazda modelių standartinėje įrangoje.

  • Įmonė Toyo Tire & Rubber Company laikui bėgant įkūrė atšakas daugelyje šalių visame pasaulyje: JAV, Kinijoje, Kanadoje, Rusijoje, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje ir Italijoje.
Daugiau

TOYO Vasarinės padangos

TOYO Universalios padangos

TOYO Žieminės padangos