VREDESTEIN

VREDESTEIN

Gamybos šalis: Olandija, Indija. Premium klasės padangos

Vredestein prekės ženklas gyvuoja jau daugiau nei 100 metų. Gamina daugiau kaip 170 įvairių dydžių padangas su skirtingais apkrovos ir greičio indeksais. Sertifikuotas ISO.

Jeigu padangos būtų vertinamos ir sulyginamos išvaizdos atžvilgiu, prekių ženklas Vredestein visiškai pelnytai įgytų pirmą vietą. Ši premium klasės prekių ženklo produkcija kuriama bendradarbiaujant su Džordžeto Džudžaro (Giorgetto Giugiaro), kuris 1999 metais gavo 20-ojo amžiaus geriausio automobilių dizainerio pagrindinį prizą. Vredestein protektoriai vertinami dėl jų ypatingos dinamiškos ir elegantiškos išvaizdos. Prekių ženklas Vredestein suvienijo patrauklų dizainą ir puikų techninį rezultatą, tą patvirtina aukštos vietos ADAC testuose, pavyzdžiui, modelis Sportrac 5.

Prekių ženklo pasiūlymas apima lengvųjų automobilių, mikroautobusų, krovininių automobilių, pilnos pavaros automobilių, o taip pat dviračių padangas. Vredestein - tai viena iš nedaugelio įmonių, kurios gamina naujas padangas retro automobiliams.

Įdomūs faktai

  • Įmonė Vredestein susikūrė 1909 metais. Pradžioje gamykloje buvo gaminami teniso kamuoliukai, gumos grindų dangos, batai ir panašios prekės. 1934 metais gamykla sudegė. Po rekonstrukcijos joje pradėjo gaminti dviračių padangas.
  • Po Antrojo pasaulinio karo Vredestein, bendradarbiaujant su amerikiečių BFGoodrich Enshcede, naujai įsteigė įmonę. Profilux serijos padangomis ėmė prekiauti popieriaus pakuotėje, siekiant pabrėžti jų unikalumą. Jos privalėjo atrodyti kažkuo daugiau nei paprastos padangos.
  • Penkiasdešimtaisiais metais prekių ženklo talismanu tapo nupiešta gražuolė vardu Profilientje, kuri buvo pasipuošusi olandų nacionaliniu kostiumu. Pradėjus prekiauti Masterlux serijos prekėmis, ankstesnis talismanas buvo pakeistas ypatingai liekna Masterlientje, kuri veržiasi pirmyn vilkint specialiai pasiūtu drąsiu kostiumu. Šis personažas simbolizavo šuolį į nežinią.
  • Prekių ženklas Vredestein šiandien priklauso įmonei Apollo Tyres, tačiau reikėtų žinoti, kad yra išsaugotos šio prekių ženklo senos tradicijos, ir padangos vis dar gaminamos Enschede.

Padangos naudojamos naujos technikos originalioje įrangoje:

Daugiau