WESTLAKE
Sertifikuotas pardavėjas

WESTLAKE

Sumanūs vartotojai pageidauja įsigyti ir ieško kasdieniniam naudojimui vertingų gaminių. Savo ruožtu, WestLake gamina ir platina kaip tik tokius reikalavimus atitinkančią produkciją, stabiliai išsaugant padangų gamybos pusiausvyrą ir akcentuojant pajėgumo, vertės ir kokybės užtikrinimą. WestLake padangos prieinamos įvairiems vairuotojų poreikiams: tiek lengviesiems automobiliams, tiek sporto, krovininiams, visureigiams ir SUV arba sporto visureigiams /miesto automobiliams. Šios padangos gaminamos šiuolaikine JAV Transporto ministerijos ir Europos Ekonomikos komisijos pripažinta įranga, kuriai suteiktas ISO9000-2008 sertifikatas. Prekių ženklas WestLake įsteigtas 1958 metais, šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 20 tūkstančių darbuotojų. Per metus pagaminama daugiau nei 20 milijonų vartojimo rinkai skirtų padangų, beveik 10 milijonų komerciniams poreikiams realizuojamų padangų ir daugiau nei 4 milijonai komerciniams poreikiams realizuojamų įstrižinių kryžminių sluoksnių padangų (bias tires), o taip pat 80 milijonų motociklų padangų. WestLake gerai žinomas drifto pasaulyje. 2015 metais WestLake netgi buvo suteiktas “Drifto Dievo” titulas.

Daugiau

Sertifikuotas WESTLAKE padangų pardavėjas

Padangos1 yra WESTLAKE oficialus pardavėjas, tai reiškia, kad gamintojo prekių asortimentas yra originalus ir atitinka aukštus WESTLAKE standartus. Šis sertifikatas užtikrina, kad, jeigu mūsų klientams kyla klausimų, neaiškumų įvairiomis situacijomis, mes sugebėsime rasti atsakymą ir sprendimą, o taip pat, jeigu reikia, taikyti garantiją!

WESTLAKE yra tarptautiniu mastu pripažintas kaip TOP10 padangų gamintojas pasaulyje! Bendradarbiaujant su ZC RUBBER GROUP ekspertais iš Japonijos ir Korėjos, tęsiant plėtrą gamintojas investuoja milžinišką darbą ir kapitalą, siekiant būti vienu geriausių savo srityje.