PIRELLI
Sertifikuotas pardavėjas

PIRELLI

Pirelli pavadinimas visiems asocijuojasi su automobiliais, motociklų sportu ir padangomis. Prekių ženklas vystėsi kartu automobilių vystymusi. Pirelli nuo pat pradžių buvo vairuotojų bendrakeleivis rūsčiomis sąlygomis: raliuose, lenktynėse ir intensyviame kasdieniniame važiavime. Šiuo metu prekių ženklas Pirelli yra oficialus Formulė 1 lenktynių rėmėjas. Nors Pirelli padangas naudoja lenktynininkai, tačiau šio prekių ženklo produkcija skirta ir kasdieniškiems automobiliams. Ši įmonė parengė įvairių įdomių pasiūlymų kiekvienam vairuotojui. Tai patvirtina daugelis šiam prekių ženklui suteiktų apdovanojimų ir puikūs vartotojų atsiliepimai. Pirelli padangas galima sėkmingai sumontuoti tipiniuose kompaktinės klasės sporto automobiliuose. Šie gaminiai pasižymi puikiomis veikimo charakteristikomis tiek miesto, tiek kaimo keliuose, o taip pat aukštu patvarumu nusidėvėjimui. Pirelli padangos siūlo ypatingai aukštą saugumo lygį ir važiavimo komfortą. Tai patikimos padangos ypatingai reikliems vairuotojams. Prekių ženklas Pirelli ir krovininiams automobiliams, motociklams bei žemės ūkio įrangai skirtas padangas. Šio prekių ženklo gaminiai įtraukti į premium prekių klasę.

Įdomūs faktai:

  • Pirelli - tai vienas seniausių padangų gamintojų visame pasaulyje: šią įmonę 1872 metais įkūrė Džovanni Batista Pirelli (Giovanni Battista Pirelli). Šiandien ji laikoma penktąja didžiausia padangų gamybos įmone.
  • Viena žinomiausių prekių ženklo Pirelli veiklos rūšių yra jau nuo praėjusiojo amžiaus šešiasdešimtųjų metų išleidžiamas išskirtinis kalendorius. Jo puslapiuose modeliai – pasaulinio masto žvaigždės.
  • Aštuoniasdešimtaisiais metais šis prekių ženklas išleido žemo protektorių profilio padangas, kurios tapo reikšmingiausia naujove padangų gamybos srityje nuo spindulinės padangos išradimo.
  • Pirelli turi ir savo architektūros paminklą Milano centre - daugiau nei 127 metrų aukščio Pirelli bokštą, kuri yra pagrindinė Pirelli būstinė. Tai tikras pokarinio modernizmo stiliaus šedevras, kuris buvo atidarytas 1960 metais.
  • Jau daugelį metų Pirelli yra futbolo komandos Inter Milan rėmėja. Sertifikuotas PIRELLI padangų pardavėjas
Daugiau

Sertifikuotas PIRELLI padangų pardavėjas

Padangos1 - tai sertifikuotas PIRELLI padangų prekiautojas, todėl mes garantuojame, kad Padangos1.lt siūlomas PIRELLI asortimentas yra originalus. Bendradarbiavimas numato garantiją padangoms, o taip pat klientų aptarnavimą, jeigu būtina papildoma informacija arba jeigu kils netikėtų problemų.

PIRELLI įsteigta 19-ojo amžiaus pabaigoje ir iki šiolei išlieka viena geriausių premium padangų gamintojų pasaulyje! PIRELLI gaminamomis padangomis aprūpinami tokių markių automobiliai, kaip Bentley, Ferrari, Aston Martin, Jaguar, Audi, BMW ir kiti. Viena iš pagrindinių savybių, sąlygojančių PIRELLI kaip TOP padangų gamintojo vardą, yra darbuotojų, kurie nuolat patentuoja naujoves, profesionalumas!

 

PIRELLI Vasarinės padangos

PIRELLI Universalios padangos

PIRELLI Žieminės padangos