Atgal į naujienų sąrašą

FALKEN ZIEX ZE310 gavo prestižinį “Exemplary” statusą vasarinių padangų testuose

FALKEN ZIEX ZE310 gavo prestižinį “Exemplary”  statusą vasarinių padangų testuose

Apsauga nuo akvaplaningo, geras valdymas ir puikus stabdymas tiek sausu, tiek šlapiu keliu. Čia tik keletas FALKEN ZIEX ZE310 priskirtų kokybės ypatybių, dėl kurių padangos praėjo testavimą.


Falken gaminius galima apibūdinti keliais žodžiais – sportiškas veikimas ir puikus valdomumas įvairiose oro sąlygose. Jos skirtos vairuotojams, kuriems patinka išbandyti visą automobilio galią ir mėgautis dinamišku važiavimu, nekreipiant dėmesio į oro sąlygas. Gamintojas yra žinomas dėl HP ir UHP padangų, ZIEX ZE310 yra vieną iš jų, įvertinta padangų testuose ir gavusi labai aukštą įvertinimą. 

Apie Autobild padangų testus ir statusus 

Autobild jau keletą metų vykdo įvairius testavimus, tikrinant tiek padangas, tiek įvairius automobilius ir jų funkcijas. Patyrę ekspertai testavimo metu išbando pasirinktus modelius įvairiose kategorijose. Dažniausiai metų bėgyje vykdomi du pagrindiniai testavimai – vienas skirtas žieminėms padangoms, kitas - vasarinėms padangoms. Testams atrenkami 50 padangų modelių, kuriuos tikrina tiek ant šlapios, tiek ant sausos kelio dangos.  Bet tik 20 iš jų gali praeiti visą testavimą. 

Padangas tikrinamos, kiekvienai kategorijai skiriant balus nuo 1 iki 10. Suskaičiavus gautus rezultatus, padangos dalinamos į keletą kokybės grupių. Aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti, yra “Exemplary” - “pavyzdinės” arba “stipriai rekomenduojamos”. Tai įrodo, kad padanga atitinka kriterijus ir yra pasiekusi labai gerus rezultatus visose kategorijose.  Sekanti grupė – “Recommended” -rekomenduojamos padangos, po to eina “Satisfactory” – visi patenkinami rezultatai, pati žemiausia- “Not recommended” – šių padangų ekspertai nerekomenduoja. 
 

Testavimo rezultatai

Nepriklausomi “Autobild” ekspertai testavo dvidešimties finalistų 51 padangas su  195/65 R15 91V išmatavimais, naudodami SEAT Leon automobilį.

Nauji vasarinių padangų modeliai, kurie dalyvavo visose Autobild vasarinių padangų tikrinimuose ir su labai aukštu saugumo lygmeniu akvaplaningo metu, geru vairavimo tikslumu ir stabilumu posūkiuose, važiuojant sausu keliu. Jie turi trumpą stabdymo kelią tiek drėgnomis, tiek sausomis oro sąlygomis, tai pat ilgesnį pravažiavimo kelią.  

ZIEX ZE310 ECORUN gavo ypač aukštus įvertinimus akvaplaningo, važiuojant tiesiu keliu (ketvirta vieta) ir akvaplaningo atveju posūkiuose(trečia vieta).Taip pat nuvažiuojamų kilometrų kategorijoje FALKEN naujasis modelis pasiekė gerus rezultatus, gaunant įvertinimą “1-”  (≈91-94%) kiekvienoje kategorijoje - antras  aukščiausias įvertinimas testavime.

Įvertinimą  ‘2+’ (≈86-90%) Falken Ziex modelis  gavo įvairiose kategorijose – stabdymas sausa ir šlapia kelio danga, vairavimo komforto ir triukšmo lygio kategorijose. Taip pat ZIEX ZE310 gavo šio vertinimo pelningumo (rentabilumo) 5,4 /100 km koeficiantą, tarp visų modelių ir įsitvirtino pirmąjame dešimtuke. 

“Mes esame labai laimingi, gavę prestižinį “Exemplary” pavadinimą tokiame aukštame lygyje” , komentavo Falken Tyre Europe Gmbh generalinis direktorius  Markus Bogners. “Tai rodo, kad mūsų naudojama technlogija ir padangų gaminimui naudojamos medžiagos, tikrai atsipirko”.  

 
ZIEX ZE310 ECORUN pirmą kartą pristatyta 2017 metų rudenį ir skirta sportiškų automobilių vairuotojams, kuriems patinka komfortas. Padangos yra skirtingų dydžių – nuo  14 iki 18 colių skersmens ir pažymėtos greičio simboliais H,V ir W. 

Norime paminėti, kad Falken padangos jau ilgą laiką giriamos už jų našumą – tą patvirtina  dalyvavimas prestižinėse varžybose – pavyzdžiui, Americam Le Mans Series, Dormula D, British Drift Championshion ship  ir daugelis kitų. Taip pat kiti Falken padangų modeliai buvo naudojami padangų testavime, kuriose gavo labai gerus įvertinimus ir pateko į pirmąjį dešimtuką.  


Ieškok vasarinių padangų

Susiję straipsniai