Atgal į naujienų sąrašą

Pirkėjų labiausiai vertinami vasarinių padangų prekių ženklai šį pavasarį

Pirkėjų labiausiai vertinami vasarinių padangų prekių ženklai šį pavasarį

Automobilių savininkams yra galimybė įsigyti įvairių gamintojų vasarines padangas. Dauguma iš jų yra kokybiškos ir kainų atžvilgiu prieinamos, tačiau yra prekių ženklai, kurie išsiskiria kitų tarpe, u

Pirkėjų labiausiai vertinami vasarinių padangų prekių ženklai šį pavasarį

Foto: Shutterstock.com

 

Prasidėjus balandžio mėnesiui, žiemines padangas oficialiai galime padėti į kampą.  Tai reiškia, kad atėjo laikas aprūpinti savo automobilį šviežiu vasarinių padangų komplektu. Tuo atveju, jei bus naudojamos jau naudotos padangos, svarbu patikrinti, koks yra vasarinių padangų protektoriaus gylis.

Pirkėjams yra prieinama įvairių gamintojų produkcija, tačiau yra tokie prekių ženklai, kuriuos automobilių vairuotojai  yra įvertinę geriau nei kitus. Dažniausiai nugalėtojai yra tie, kurie siūlo idealią kombinaciją tarp aukštos kokybės ir prieinamos kainos.

Tęsinyje kviečiame susipažinti su keturiais prekių ženklais, kurie yra priekyje savo segmente: premium, verslo, vidutiniame ir ekonominiame.  

Premium segmentas – Pirelli

Prekių ženklas Pirelli save  pristato kaip aukštos klasės produkcijos gamintojas. Tarptautiniame lygmenyje Pirelli užima lyderio poziciją premium rinkos segmente, gamindami technologiškai aukštos kokybės padangų modelius, kuriais neretai aprūpintos tokios mašinos kaip Ferrari ar Lamborghini. Pirelli  siekia gaminti, plataus pasirinkimo, geros kokybės padangas, kurios patenkintų bet kokio vartotojo reikalavimus. Būtent todėl, gamintojas siūlo ir konkretiems automobilių modeliams pritaikytas padangos, kurios užtikrins maksimalų automobilio ir pačių padangų našumą.

Foto: Shutterstock.com

Verslo segmentas – Hankook

Korėjos padangų gamintojas Hankook įsitvirtino pirmąjame dešimtuke tarp didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Prekių ženklas siūlo padangas lengviesiems automobiliams, visureigiams, sportiniams, o taip pat ir krovininiams automobiliams. Jos išsiskiria savo gera kokybe ir prieinama kaina. Jų aukšta vertė yra įrodyta įvairiuose bandymuose, parodat puikus našumo rezultatus. Ir po ilgalaikio naudojimo, nudilimas yra palyginti lėas ir vasarinių padangų protektoriaus gylis išsaugomas priimtiname lygyje. Hankook padangos yra siūlomos gamyklinėse komplektacijose tokių gamintojų kaip Audi, Ford, Volkswagen, taip pat ir Merceds-Benz S-Class ir E-Class modeliams.

 

Vidutinis segmentas – Nexen

Kaip ir Hankook, Nexen padangos yra gaminamos Korėjoje. Gana ilgą laiką jos nebuvo pakankamai žinomos tarptautinėje rinkoje, tačiau paskutiniu metu užsitikrino savo pozicijas kaip konkurencingas prekių ženklas. Nexen yra žinomi savo aukštos kokybės universaliomis padangomis, neaplenkiant ir žieminių bei vasarinių modelių. Jos yra pakankamai pigios bet kuriai piniginei, tačiau kokybės atžvilgiu bus daugiau nei tinkamos. Jei yra svarbus vasarinių padangų protektoriaus gylis intensyviai važiuojant – Nexen padangos tikrai yra vertos pasirinkti.

Ekonominis segmentas – Goodride

Goodride yra Kinijos kompanija, kuri koncentruojasi į ekonominės klasės padangų gamybą. Atsiliepimai apie Goodride padangų našumą yra įvairūs, tačiau visumoje - teigiami, atsižvelgiant į geros kokybės ir kainos atitikimą. Jos, kaip ekonominės klasės padangos yra palyginti nebrangios. Nepaisanto to, vairtotojai giria gerą padangų sukibimą, komfortišką važiavimą ir puikų degalų ekonomijos lygį.

Foto: Shutterstock.com

Vartotojams yra prieinama daug gerų gamintojų produkcija, tačiau būtent išvardyti prekių ženklai buvo ypatingai įvertinti automobilistų tarpe. Renkantis vasarines padangas, ne visada viršų ima kaina. Šalia premium klasės padangų – kitų segmentų produkcija yra prieinama demokratiškomis kainomis ir tikrai patenkins įvairių vartotojų poreikius.   

Jei šiemet planuojate naudoti savo senąsias padangas, būtinai patikrinkite, koks yra vasarinių padangų protektoriaus gylis.  Jei laikas jas keisti naujomis, tada Padangos1 galės padėti!

 

Susiję straipsniai